کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ایرانگردی با توریست فرانسوی | چرا عاشق ایران هستیم؟

زیبایی های کشور عزیزمان ایران آن قدر چشم نوازند که توجه گردشگران در آن سوی مرزها را نیز به خود جلب می کنند و آن ها را به سوی این سرزمین می کشانند. آن ها چشمشان را بر روی تمام تبلیغات منفی در مورد ایران می بندند، هر آنچه می شنوند را نادیده می انگارند و راه کشورمان را در پیش می گیرند تا خودشان واقعیت را لمس کنند. تا به حال بارها و بارها به خواندن تجربیات این گردشگران از سفر به ایران و دیدن عکس ها و فیلم هایشان پرداخته ایم و این بار نوبت توریست فرانسوی، سیریل پِته (Cyril Pâté) است که ما را به گردشی در سرزمینمان ببرد. او روزهای بسیاری را در جاده ها گذرانده تا خودش را به ایران برساند و آنچه که در این کشور می گذرد را از نزدیک ببیند. ویدیوی پیش رو حاصل چهار روز فیلمبرداری در سفر سه ماهه سیریل به کشورمان است؛ او از مکان های بسیاری دیدن کرده تا ایران واقعی را به دور از حواشی کشف کند و با مردمان این دیار آشنا شود. با ما در این سفر همراه شوید و ایران را از نگاه این توریست فرانسوی ببینید...

ورود به صفحه اختصاصی ایران از نگاه گردشگران خارجی

تقاضا برای گرفتن عکس یادگاری، اولین چیزی است که در این ویدیو می بینیم. در ادامه به برخی جاذبه های ایران عزیزمان سر می زنیم و گوشه ای از زیبایی های آن ها را به تماشا می نشینیم. خونگرمی و مهمان نوازی مردم ایران یکی از عواملی است که این توریست فرانسوی را به شدت تحت تاثیر قرار داده و او را عاشق این سرزمین کرده است. به تماشای مناظری زیبا می رویم که سیریل را شگفت زده کرده اند؛ او تمام تلاشش را به کار گرفته تا دیدنی های سرزمینمان را به نمایش بگذارد و همه را ترغیب کند تا برای دیدن ایران واقعی به این کشور سفر کنند.

از سرسبزی شمال تا نخل های زیبای جنوب، از دل کویر تا نوک قله های برفی، همه و همه را یک به یک از نظر می گذرانیم؛ در اینجاست که می توانی بر خود ببالی که میهنی به این زیبایی از آن توست و بخشی از هویتت در این آب و خاک ریشه دارد. در آخر جمله ای جالب توجه دیده می شود و توریست فرانسوی همه ی احساسش را از سفر به کشورمان در یک جمله می گنجاند: "درست به این دلایل است که ما عاشق ایران هستیم"

در کارناوال همراهمان باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید... 

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
احمد
سلام
چرا تو ویدئو ها دست بردین؟؟؟
کار درستی نیست بنظرم
زحمتش رو کس دیگه ای کشیده و مطمئن هم هستم که خود شما هم از جای دیگه ای برداشتین و مطمئنا از صاحب اثر اجازه نگرفتین.

10 اردیبهشت 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست