کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کاخ الحمرا اسپانیا

به تماشایی ویدیویی از کاخ الحمرا اسپانیا بنشینید و نظری بر این جاذبه شاخص اسپانیا داشته باشید. کاخ الحمرا در شهر گرانادا واقع شده است و معروف‌ترین و محبوب‌ترین بنایی به حساب می‌آید که در این خطه قرار گرفته است. جالب آنکه کاخ الحمرا گرانادا از معماری‌های سنتی اسپانیا و اروپا پیروی نمی‌کند و با پیروی از نمونه‌های هنر شمال آفریقا و جهان عرب برپا شده است. الحمرا را یکی از مشهورترین بناهای اسلامی جهان می‌دانند. 

ساخت این بنا در وهله اول به شکل قلعه‌ای کوچک در سال 889 میلادی بر روی بقایای استحکامات رومی‌ها ساخته شد و بعد از آن برای مدت‌ها آن را نادیده گرفته بودند. تا اینکه در نیمه قرن 13 میلادی، به دستور محمد اول از دودمان نصیریان این بنا بازسازی شد و جزییات زیبا و پیچیده‌ای را به آن اضافه کردند. در ادامه و در سال 1333 بود که به دستور یوسف اول، سلطان گرانادا این مکان به یک کاخ سلطنتی تبدیل شد. 

در حال حاضر کاخ الحمرا به عنوان یک شاهکار معماری شناخته می‌شود که با چشم‌اندازی تماشایی از فراز یک تپه توجه هر کسی را جلب می‌کند. از بخش‌های اصلی الحمرا می‌توان کاخ اصلی، قلعه، مسجد، حمام و باغ زیبایی را نام برد که در این مکان قرار گرفته‌اند و هر کدام طراحی و تزیینات چشمگیری دارند. شاید برای‌تان جالب باشد که الحمرا در حقیقت مجموعه‌ای از چندین قصر شمرده می‌شود و هر کدام را حاکمی، مخصوص به خود بنا کرده است. در باغ این کاخ هم نهرهایی دیده می‌شوند که از چشمه‌های منطقه سرچشمه گرفته‌اند و به باغ‌های کاخ طراوت و تازگی می‌بخشند. در آخر شاید برای‌تان جالب باشد که به کاخ الحمرا، لقب مرواریدی در زمرد را داده‌اند که به حضور این کاخ درون جنگلی سرسبز و تماشایی اشاره دارد. 

برای تماشای ویدیو از دیگر جاذبه‌های جهان، روی لینک ویدیوهای HD  در کارناوال کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: ncvisuals

Music: Varberg - U137

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست