کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 شهریور 1402

به روز رسانی

06 شهریور 1402

به گزارش ایسنا

 ۱۱ اثر طلا و نقره از هخامنشی تا ساسانی، همزمان با سفر ارزیاب یونسکو به همدان به نمایش گذاشته می‌شود.

ریتون (جام) طلایی با سری از شیر و بال پرنده، خنجر طلایی هخامنشی، بشقاب نقره‌ای ساسانی، جام نقره‌ای هخامنشی، سرستون سنگی هخامنشی با نقشی از گاو، کاسه طلایی هخامنشی، آمفورای نقره‌ای هخامنشی و بشقابی نقره‌ای با نقشی از شهبانوی ساسانی و دستبند طلایی هخامنشی، بخشی از این مجموعه است که به مدت ۵ روز به نمایش گذاشته می‌شود. به گفته مسؤول امور موزه‌ها و بناهای تاریخی استان همدان، موزه هگمتانه محل برپایی این نمایشگاه موقتی خواهد بود.

این مجموعه سیمین و زرین که از محوطه‌های باستانی همدان یافته شده‌اند، در موزه ملی ایران نگهداری می‌شوند که برای نمایش موقت با تدابیر امنیتی به موزه هگمتانه منتقل شده‌اند.

بهانه نمایشگاه سفر ارزیاب یونسکو به همدان برای بررسی محوطه هگمتانه است که در صورت گزارش مثبت ارزیاب و تایید یونسکو، در اجلاس آینده یونسکو پرونده «هگمتانه و مرکز تاریخی همدان» ثبت جهانی خواهد شد.

این نمایشگاه از دوم شهریورماه ۱۴۰۲ در موزه هگمتانه باز می‌شود و از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ امکان بازدید دارد.

جدیدترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ظروف طلایی ۲۵۰۰ ساله منحصر به فرد بودند ، شاهکار خیره کننده قلمزنی بروی طلای خالص ، که هیچ آدم بینایی از دیدنشان سیر نمیشود ، امیدوارم فرصت دیدن این گنج فرهنگی تاریخی هنری برای همه از نزدیک پیش بیاید

05 شهریور 1402

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست