کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 آبان 1401

به روز رسانی

22 آبان 1401

به گزارش خبرگزاری ایسنا

خانه صنایع دستی و نمایشگاه دائمی شیشه و آبگینه شهرستان ورامین با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ورامین، خانه صنایع دستی و مجموعه نمایشگاه دائمی شیشه و آبگینه شهرستان ورامین در برج تاریخی علاءالدوله این شهر افتتاح شد.

در این مراسم که معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ورامین، رئیس انجمن مجموعه داران ایران، معاون برنامه ریزی فرماندار، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ورامین، رئیس اداره میراث فرهنگی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین، خبرنگاران و هنرمندان شیشه گر حضور داشتند.

فرماندار ویژه ورامین طی سخنانی دراین مراسم گفت: شیشه و آبگینه افتخار ورامین و جزو صنایع با اشتغال بالا و دارای ظرفیت های گوناگون اقتصادی است و با بهره مندی از دانش روز و دانش بنیان کردن آن می توان تحول بزرگی در پیشرفت آن و اشتغال زایی برداشت.

در ادامه نمایشگاه دائمی شیشه و آبگینه شهرستان ورامین با نمایش ۱۷۰ اثر هنری از هنرمندان شیشه گر ورامین افتتاح و مورد بازدید شرکت کنندگان قرار گرفت.

Photo by : Unknown

تازه ترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست