کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 آذر 1401

به روز رسانی

06 آذر 1401

به نقل از رسانه قطبنما

عربستان در نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در مراکش، به‌عنوان رئیس شورای اجرایی این سازمان انتخاب شد. دوره ریاست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری یک سال است و عربستان تا پایان سال ۲۰۲۳ میلادی در این سمت باقی خواهد ماند. پیش از این، این کشور به‌عنوان نایب رئیس اول شورای اجرایی فعالیت می‌کرد.

احمد الخطیب، وزیر گردشگری عربستان با اشاره به اینکه این کشور اولین دفتر منطقه‌ای سازمان جهانی گردشگری را برای کمک به پیشبرد اهداف این سازمان در خاورمیانه و فراتر از آن افتتاح کرده است، گفت: «ما متعهد شده‌ایم، تا سال ۲۰۳۰ میلادی، ۸۰۰ میلیارد دلار در صنعت گردشگری عربستان سرمایه‌گذاری دولتی انجام دهیم. هدف ما دسترسی به توسعه‌ای پایدار، فراگیر و انعطاف‌پذیر است تا بتوانیم به نیازهای در حال تغییر مشاغل، جوامع و کره زمین پاسخ دهیم.»

وظیفه شورای اجرایی، ارائه توصیه‌هایی برای اجرای برنامه‌ها و ابتکاراتی است که نظرات کشورهای عضو را با مشورت دبیر کل به مجمع منعکس می‌کند. شورای اجرایی، حداقل ۲ بار در سال تشکیل می‌شود و اعضای آن توسط مجمع عمومی انتخاب می‌شوند تا تنوع جغرافیایی اعضای سازمان جهانی گردشگری حفظ شود. 

Photo by : Unknown

خبرهای به روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست