کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

18 اسفند 1401

به روز رسانی

23 اسفند 1401

به اطلاع مهمانان گرامی می‌رسانیم به دستور اماکن و گردشگری استان قم، اتاق‌های اقامتی کاروانسرای دیرگچین تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد. با توجه به این که تیم مستقر در کاروانسرا وظیفه حراست و پرستاری از این بنای تاریخی را بر عهده دارد و هزینه‌های این مسئولیت از طریق بخش گردشگری تأمین می‌شده است، جهت پایدار ماندن این میراث ملی، آثار هنری خلق شده در کاروانسرا به صورت آنلاین به فروش گذارده می‌شود.

این آثار و اطلاعات مربوطه را می‌توانید در روزهای آتی در استوری‌ها، هایلایت «فروش آنلاین» و کانال تلگرام دیر گچین مشاهده کنید. 

پیشاپیش سپاسگزاریم از این که مانند همیشه ما را در حفظ این میراث ملی یاری می‌کنید.

منبع: کانال تلگرام دیر گچین

Photo by : Unknown

جدیدترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست