کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 مهر 1401

به روز رسانی

27 مهر 1401

به گزارش خبرگزاری ایسنا

دبیر اجرایی جشنواره ایران عزیز با اشاره به اینکه در این جشنواره تعدادی سیاه چادر متعلق به عشایر اقوام مختلف برپا شده است، گفت: شهروندان تهرانی می‌توانند از نزدیک با زندگی عشایر آشنا شوند.

رضا دوست علی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه جشنواره وحدت اقوام ایرانی با عنوان ایران عزیز در دریاچه چیتگر در حال برگزاری است، گفت: جشنواره ایران عزیز با هدف شناسایی ویژگی‌های اقوام ایرانی به خصوص برای نسل جوان و نوجوان تهرانی برپا شده است.

وی با بیان اینکه در این جشنواره ۳۵۰ غرفه معرفی خوراک، پوشاک، سوغات، هدایا و فرهنگ اقوام دایر شده است، افزود: همچنین تعدادی سیاه چادر متعلق به عشایر اقوام مختلف برپا شده است که شهروندان تهرانی می‌توانند از نزدیک با زندگی عشایر آشنا شوند.

وی با بیان اینکه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ این جشنواره برپا است و از ساعت ۱۸ تا ۲۲ هر روز برنامه زنده با حضور اقوام مختلف و با برپایی نمایش، موسیقی و بازی‌های هر کدام از اقوام برنامه‌های ویژه برگزار می‌شود، اظهار کرد: پیش بینی می‌شود که حداقل ۲۰۰ هزار نفر از این جشنواره بازدید کنند، هر چند که در دو روز آخر هفته گذشته بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر در این جشنواره شرکت کردند.

دوست علی در مورد تمدید این جشنواره گفت: بعد از بررسی‌های انجام شده تمدید این جشنواره امکانپذیر نیست و مردم برای شرکت در این جشنواره تنها تا آخر هفته فرصت دارند.

Photo by : Unknown

جدیدترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست