کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 آذر 1401

به روز رسانی

07 آذر 1401

به نقل از خبرگزاری رکنا

مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان از آغاز اطفای هوایی حریق جنگل‌های هیرکانی در منطقه رودبار خبر داد. «میرحامد اختری» مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان، در رابطه با آتش‌سوزی جنگل‌های هیرکانی اظهار کرد: این حادثه در منطقه رودبار به ویژه شمام، جمشید آباد و سلانگسر رخ داده است.

وی افزود: در حال حاضر بالگردها هم به پرواز درآمده و در حال انجام اطفای هوایی هستند.

اختری یادآور شد: خوشبختانه درختان جنگلی در این حادثه آسیب چندانی ندیده و عمدتا دود حاصل از آتش‌سوزی لاشبرگ‌ها است که این منطقه را در بر گرفته است.

مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان یادآور شد: اکنون در حال کار هستیم و هنوز آمار دقیقی از میزان آتش‌سوزی وجود ندارد با این حال احتمال می‌‌دهیم که در این آتش‌سوزی حدود 30 تا 40 هکتار تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته باشند.

وی ادامه داد: حریق چندین بار خاموش شده بود اما دوباره شعله‌ور شده بود و در همان آتش‌سوزی قبلی هم بیشتر لاشبرگ‌ها بودند که دچار حریق شده بودند و درختان آسیب زیادی ندیده بودند.

 اختری افزود: با توجه به تلاشی که صورت گرفته است و دو بالگردی که برای اطفا حریق آمده‌اند امیدواریم که هرچه زودتر این حریق اطفا شود.

Photo by : Unknown

اخبار به روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست