کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت کانادا | شگفتی کوهستان

امروز مقصدی ناب را برای‌تان برگزیده ایم و می خواهیم شما را به قلب طبیعتی شگفت انگیز ببریم. راهی کانادا می شویم و به طبیعت این کشور قدم می گذاریم. آنچه انتظارمان را می کشد سکوت و صلابت کوهستان است که وجودمان را سرشار از آرامش می کند. در سفر امروز بر فراز کوه های سر به فلک کشیده به پرواز در می آییم و تصاویری هوایی را از نظر می گذرانیم. در هر گوشه از این طبیعت خارق العاده زیبایی خاصی نهفته است که ما را با خود به دنیایی دیگر می برد. اگر از روزمرگی ها و دغدغه های‌تان به تنگ آمده اید، با تماشای ویدیوی امروز کارناوال به دنیایی سرشار از آرامش بروید و لمس شگفتی های طبیعت کانادا را از دست ندهید...

این ویدیو حاصل 15000 کیلومتر سفر و سر زدن به مناطق غربی کانادا از جمله استان های بریتیش کلمبیا (British Columbia) و آلبرتا (Alberta) و منطقه ای به نام یوکان (Yukon) است که به عنوان کوچکترین و غربی‌ترین قلمرو از سه قلمروی کانادا محسوب می شود. تمام تصاویر در ماه های آگوست و سپتامبر سال 2015 ضبط شده و طبیعت سحر انگیز مناطق یاد شده را در این زمان از سال نشان می دهند.

گشت و گذارمان را از تماشای یک دریاچه آغاز می کنیم؛ کم کم اوج می گیریم و به یک باره سر از کوه های برفی در می آوریم. به نقاط مختلفی سر می زنیم و از کوه های با شکوه تا درختان و دریاچه ها را می بینیم. از ستاره باران شب هم نمی گذریم و جلوه زیبای آن را بر فراز کوه به تماشا می نشینیم. سقوط باشکوه آب از آبشار مرتفع یکی دیگر از شگفتی هایی است که ما را غرق در زیبایی خود می کند و در نهایت سفرمان را با تماشای قایق سواری در دریاچه به پایان می رسانیم.

برای لمس همه این زیبایی ها با کارناوال همراه شوید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مرتضی قاسمی حصار

بسیار عالی کارتان خیلی عالی هست

10 بهمن 1397

میلاد صادقی

خیلی خوب بود ممنونم

16 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست