کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 آبان 1398

به روز رسانی

04 اردیبهشت 1399

همراه کارناوال باشید تا در عرض چند دقیقه با آسان ترین کشورها برای مهاجرت ایرانی ها آشنا شوید. در این لیست، کشورهایی را می بینید که نه تنها برای مهاجرت آسان هستند که برای مهاجرت نیز پیشنهاد می شوند. در ادامه مزایا و شرایط مهاجرت به هر یک را به اختصار توضیح داده ایم و برای اطلاعات بیشتر از هر یک، می توانید مقاله اختصاصی اش را مطالعه کنید. در نهایت هر سوالی برای شما پیش آمد، کافیست آن را با ما در جریان بگذارید و یا فرم مشاوره رایگان ما را تکمیل کنید. البته اگر قصد دارید به کشورهای دیگری غیر از کشورهایی که در این لیست آمده است مهاجرت کنید، باز هم می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات لازم و مورد نیازتان را به دست آورید یا از طریق دیگر مطالب کارناوال در مورد مهاجرت، دانش تان را در این زمینه بالا ببرید. به عنوان مثال اگر علاقه دارید برای ادامه زندگی به کشور سوئد مهاجرت کنید، می توانید از مطلب مهاجرت به سوئد، تمام اطلاعات اولیه لازم را به دست آورید. مجموع تمام مطالب ما در مورد مهاجرت نیز در این لینک قرار دارد که با کلیک روی آن می توانید به دنیایی از اطلاعات مهم و باارزش دست پیدا کنید. 

Photo by : Unknown

1- چین

چین از جمله کشورهایی است که کمتر کسی برای مهاجرت به آن فکر می کند. اما اگر سرمایه چندانی ندارید و یا به فکر راه اندازی کسب و کار و تاسیس شرکت هستید، اولین پیشنهاد ما به شما مهاجرت ارزان به چین است. شما با حداقل 50 میلیون می توانید در عرض مدت کوتاهی در حدود 3 تا 6 ماه، مهاجرت خودتان به چین را قطعی کنید. 

جذابیت های چین: کشور چین با اقتصاد قدرتمند و پویایش شناخته می شود که در رده دوم جهان جا خوش کرده است. این کشور در بسیاری از شاخه های صنعت نقش پررنگی دارد و همین موضوع باعث می شود تا برای راه اندازی تجارت خود، دست بازی داشته باشید. ضمن آن که با اشتغال به کار در چین، سطح حقوق دوبرابری نسبت به ایران خواهید داشت. همچنین بعد از 5 سال و با داشتن پاسپورت چینی، می توانید برای مهاجرت به اروپا درخواست بدهید. برای آشنایی بیشتر با این کشور و خصوصیاتش، خواندن راهنمای مهاجرت به چین را از دست ندهید. 

راه های پیشنهادی مهاجرت: کاری، تحصیلی، راه اندازی کسب و کار، خوداشتغالی

قدرت پاسپورت: با پاسپورت چین می توانید به 29 کشور بدون ویزا سفر کنید و برای سفر به 47 کشور ویزای فرودگاهی بگیرید. 

Photo by : Unknown

2- اکوادور

کشور اکوادور در آمریکای جنوبی مقصدی ارزان و مناسب برای ایرانی ها به شمار می رود. همان طور که در مهاجرت به اکوادور گفتیم، از جمله مزایایی که این کشور را در صدر لیست ما قرار می دهد؛ روند آسان و هزینه های نه چندان هنگفت مهاجرت است. اگر پروسه و هزینه های مهاجرت به اکوادور را با مهاجرت به کشورهای اروپایی مقایسه کنیم، می بینیم که شما می توانید در عرض مدت کوتاهی با هزینه بسیار کمتری، مهاجرت خود به اکوادور را قطعی و در این کشور اقامت کنید. 

جذابیت های اکوادور: از کوهستان ها بگیرید تا ساحل و آب نیلگون، فضاها و دشت های روستایی تا مناظر شهری، همگی را می توانید در کشور اکوادور پیدا کنید. البته در کنار همه این ها، یکی از مهمترین مزایای اکوادور، آب و هوای فوق العاده آن با میانگین دمای سالانه 19 درجه سانتیگراد است. در واقع این آب و هوای دلپذیر به جهت موقعیت جغرافیایی اکوادور است که روی خط استوا قرار دارد.

راه های پیشنهادی مهاجرت: کاری، راه اندازی کسب و کار، با حقوق بازنشستگی، خرید ملک

قدرت پاسپورت: با پاسپورت اکوادور می توان به 47 کشور بدون ویزا سفر کرد و برای 47 کشور ویزای فرودگاهی گرفت. 

Photo by : Unknown

3- روسیه

از جمله دلایل قرارگیری روسیه در این لیست، هزینه های مناسب مهاجرت و امکانات رفاهی بالا در شهرهای این کشور است. همچنین برای مهاجرت به روسیه راه های مختلفی پیش روی شماست.

جذابیت های روسیه: از جمله مقاصد محبوب برای تحصیل در دانشگاه های بین المللی، مالیات پایین، امکان دریافت تابعیت و شهروندی با هزینه پایین تر نسبت به کشورهای اروپایی و ...

راه پیشنهادی مهاجرتتحصیلی، ثبت شرکت، سرمایه گذاری 

قدرت پاسپورت: با پاسپورت روسیه می توانید به 118 کشور بدون ویزا و یا با ویزای فرودگاهی سفر کنید.  

Photo by : Unknown

4- آلمان

در شرایط حاضر به طور کلی مهاجرت به اروپا بسیار سخت است و می توان گفت مهاجرت به آلمان آسان ترین گزینه است. با این حال باید بدانید آلمان هم سختگیری های خودش را در قبال ایرانی ها دارد و برای موفقیت در مهاجرت، باید شرایط بسیار ممتازی داشته باشید. نیاز بالای این کشور به نیروی کار و البته ظرفیت بالا در پذیرش مهاجران، باعث شده تا آلمان را به شما پیشنهاد کنیم. بد نیست بدانید در حال حاضر %12 از جمعیت 82 میلیونی آلمان را مهاجران تشکیل می دهند. این کشور هر ساله لیستی از نیازهای شغلی خود منتشر می کند که مهاجران را بر آن اساس به خود راه می دهد. انواعی از شغل های فنی، نیمه تخصصی و البته رده بالا در این لیست به چشم می خورد که طیف متنوعی از متقاضیان ماهر را جذب می کند. بنابراین اگر حداقل سرمایه اولیه و تخصص لازم را دارید، آلمان گزینه خوبی برای شماست. 

چالش های مهاجرت به آلمان: آلمان کشوری مرفه و باثبات اقتصادی است که زمینه یک زندگی راحت با حقوق و امکانات بالا را فراهم می کند. بدیهی است این موارد درصد متقاضیان مهاجرت به آلمان را بالا ببرد؛ بنابراین کسانی موفق به مهاجرت می شوند که از شرایط بهتری برخوردار باشند. حداقل شرایط و ملزومات مهاجرت به آلمان عبارت اند از:

  • تمکن مالی: داشتن سرمایه کافی برای تامین هزینه های مهاجرت و زندگی در آلمان
  • تسلط به زبان انگلیسی یا آلمانی: داشتن مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی الزامیست
  • مهارت کافی: کاری یا تحصیلی فرقی نمی کند، در هر دو روش باید به قدری خوب باشید تا بتوانید زمینه مهاجرت را برای خودتان فراهم کنید. 
  • سابقه کار 2 تا 3 ساله: اگر می خواهید مهاجرت کاری داشته باشید، داشتن حداقل 2 تا 3 سال سابقه کار الزامی است. 

راه های پیشنهادی مهاجرت: تحصیل در آلمان، از طریق کار، ثبت شرکت در آلمان، سرمایه گذاری

قدرت پاسپورت: آلمان از قدرتمندترین کشورها در زمینه پاسپورت است و در رده سوم دنیا قرار دارد. با پاسپورت آلمانی تنها برای ورود به 31 کشور دنیا به ویزا نیاز است؛ یعنی می توان به 167 کشور بدون ویزا سفر کرد و یا در فرودگاه ویزا گرفت. 

Photo by : Unknown

5- کانادا

کانادا هم از جمله کشورهایی است که با آغوش باز، مهاجران متخصص را می پذیرد. فرقی نمی کند دانشجوی خوبی هستید و یا در زمینه کاری خود مهارت دارید، در صورتی که بتوانید با مدارک مختلف، تخصص خود را نشان دهید و امتیاز بالایی کسب کنید، مهاجرت به کانادا موفقیت آمیز خواهد بود. 

چالش های مهاجرت به کانادا: میزان بالای رفاه و البته ثبات اقتصادی از جمله مواردی هستند که باعث می شوند کانادا برای مهاجرانِ بسیاری ایده آل باشد. بنابراین طبیعی است که رقابت بر سر مهاجرت به این کشور سرد و شمالی نیز بالا باشد و دریافت ویزا اصلا آسان نباشد. حداقل شرایط و ملزومات مهاجرت به کانادا عبارت اند از:

  • تمکن مالی: داشتن سرمایه کافی برای تامین هزینه های مهاجرت و زندگی در کانادا
  • تسلط به زبان انگلیسی: داشتن تافل بالای 88 یا آیلتس بالای 7 برای کار یا تحصیل 
  • مهارت کافی: کاری یا تحصیلی فرقی نمی کند، در هر دو روش باید به قدری تخصص داشته باشید تا بتوانید زمینه مهاجرت را برای خودتان فراهم کنید. 
  • سابقه کار 2 تا 3 ساله: اگر می خواهید مهاجرت کاری داشته باشید، داشتن حداقل 2 تا 3 سال سابقه کار الزامی است. 
  • اقدام از طریق وکیل مهاجرت: داشتن وکیل مهاجرت و اقدام از این طریق شانس شما را تا حد زیادی بالا می برد. از طرفی به دلیل سخت گیری بیش از حد بر روی پذیرش ایرانی ها، نداشتن وکیل، تاثیر منفی بر روند مهاجرت شما دارد. 

راه های پیشنهادی مهاجرت: مهاجرت دانشجویی و مهاجرت دانش آموزی، نیروی کار متخصص، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خوداشتغالی

قدرت پاسپورت: کانادا با قرار گرفتن در رده چهارم دنیا نیز از قدرتمندترین ها در این زمینه محسوب می شود. با پاسپورت کانادایی می توان به 166 کشور بدون نیاز به ویزا و یا با ویزای فرودگاهی سفر کرد. 

Photo by : Unknown

6- ونزوئلا

ونزوئلا یکی از دیگر کشورهای آمریکای جنوبی است که شما به عنوان ایرانی راحت می توانید ویزایش را دریافت کنید. برای مهاجرت به ونزوئلا و یا تحصیل در دانشگاه هایش احتیاجی به مدارک زبان تافل و آیلتس ندارید. همچنین اعتبار مدرک تحصیلی دانشگاه های ونزوئلا در آمریکا و اروپا می تواند یک راه ارزان و مناسب برای مهاجرت به این کشورهای پیشرفته باشد. در کل اگر بتوانید پاسپورت و اقامت ونزوئلا را بگیرید، گرفتن ویزای کشورهایی مانند استرالیا، آمریکا و کانادا و ... برای شما راحت خواهد بود. 

جذابیت های ونزوئلا: هزینه بسیار کمِ زندگی و تحصیل، زمینه مناسب برای راه اندازی کسب و کار جدید، پلی برای سفر به کشورهای پیشرفته، دارای طبیعت فوق العاده زیبا و متنوع

راه پیشنهادی مهاجرتتحصیلی، راه اندازی کسب و کار، خرید ملک، سرمایه گذاری

قدرت پاسپورت: با پاسپورت ونزوئلا می توانید به راحتی به 129 کشور بدون ویزا و یا با ویزای فرودگاهی سفر کنید.  

Photo by : Unknown

7- ترکیه

از دلایلی که ترکیه را به مقصد محبوبی برای ایرانی ها بدل می کند، هزینه های مناسب و نزدیکی جغرافیایی است. یعنی علاوه بر اینکه نسبت به کشورهای اروپایی نیاز به سرمایه هنگفت ندارید، هر وقت دلتنگ وطن شدید، خیلی راحت می توانید سری به شهر و دیار خود بزنید. تورم پایین و ثبات نسبی اقتصادی از جمله مزایای این کشور هستند. 

جذابیت های ترکیه: نزدیکی جغرافیایی، هزینه های زندگی پایین تر، ثبات قیمت ها، درصد حقوق بالاتر، برخورداری از آزادی بیشتر، طبیعت زیبا و گسترده، دسترسی راحت تر به کشورهای اروپایی

راه های پیشنهادی مهاجرت: تحصیل در ترکیه، خرید ملک در ترکیه

قدرت پاسپورت: با پاسپورت ترکیه می توانید به 71 کشور بدون ویزا سفر کنید و برای سفر به 46 کشور ویزای فرودگاهی بگیرید. 

Photo by : Unknown

8- مالزی

 کشور مالزی در کنار مناظر سرسبز و زیبای خود، به جهت هزینه های مناسب زندگی و امکانات رفاهی قابل توجه، یکی از کشورهای محبوب بازنشستگان برای مهاجرت محسوب می شود. همچنین هزینه های پایین اجاره و خورد و خوراک بر ویژگی های مثبت این کشور می افزایند. در کنار این موارد، خوب است بدانید مالزی بهشتی برای شکم گردان است چرا که تنوع بالایی در غذاهای خود دارد.

جذابیت های مالزی: دارای امکانات رفاهی قابل توجه، هزینه های زندگی پایین تر، ثبات قیمت ها، درصد حقوق دوبرابر نسبت به تهران، برخورداری از آزادی بیشتر، طبیعت زیبا و گسترده و دسترسی راحت تر به کشورهای اروپایی

راه پیشنهادی مهاجرتثبت شرکت

قدرت پاسپورت: پاسپورت کشور مالزی نیز جزو قدرتمندترین هاست که در رده نهم دنیا جای گرفته است. با پاسپورت مالزی می توانید به 119 کشور بدون ویزا سفر کنید و برای ورود به 42 کشور ویزای فرودگاهی بگیرید. 

Photo by : Unknown

مشاوره رایگان کارناوال برای مهاجرت

در فرآیند مهاجرت اهمیت زیادی دارد که اول از همه با آگاهی کامل بهترین راه را برای خود انتخاب کنید و سپس طبق قاعده پیش بروید. برای جلوگیری از هر گونه خطا می توانید از مشاوره رایگان کارناوال استفاده کنید و سپس تصمیم بگیرید برای ادامه دادن باقی راه چه کنید. برای استفاده از مشاوره رایگان برای مهاجرت به کشورهای مختلف مانند مهاجرت به استرالیا یا مهاجرت به ترکیه کافیست بر روی نوار زیر کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم. 

فرم مشاوره مهاجرت

1109 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

خسته نباشین من کابینت سازم کدوم کشور هنوز صنعت کابینت سازی داره؟

06 فروردین 1401

سلام به تیم حرفه ای امیدوارم حالتون خوب باشه من چند وقتی هست که دارم به مهاجرت کانادا فکر میکنم و میخواستم ی مشاوره حرفه ای داشته باشم امکانش هست شماره تماستون رو به بنده بدین من با مجموعه شما تماس بگیریم؟

23 اردیبهشت 1399

چگونه می توان پناهندگی ورزشی گرفت یعنی کشور هایی که آسون جذب کنند

شرایط پناهندگی ورزشی چیه

08 مرداد 1400

20 اردیبهشت 1399

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست