کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو کامل تاجگذاری پرنس چارلز سوم

در تاریخ ۶ مه ۲۰۲۳، مراسم تاجگذاری چارلز سوم و همسرش کامیلا به عنوان پادشاه و ملکه بریتانیا و سایر قلمروهای مشترک‌المنافع در کلیسای وست‌مینستر برگزار گردید. پس از درگذشت الیزابت دوم، مادر چارلز سوم، در تاریخ ۸ سپتامبر ۲۰۲۲، او به سلطنت دست یافت؛ این رویداد به عنوان «نقطه اوج نمادین» جلوس او در نظر گرفته می‌شود.

در ویدیو کامل تاجگذاری پرنس چارلز سوم، شاهد نمادی از قدرت و حضور پادشاه در کشور و سایر قلمروهای مشترک‌المنافع خواهید بود. مراسم تاجگذاری چارلز سوم و همسرش کامیلا به شکلی مجلل و بزرگی صورت گرفت. برای علاقه‌مندان، ویدیو تاجگذاری پرنس چارلز سوم و کامیلا، شامل لحظات مختلف از مراسم و مهمانان حاضر در دسترس است. 

چارلز سوم، پادشاه جدید بریتانیا، به عنوان بزرگترین وراث محلی پادشاهی در تاریخ بریتانیا شناخته می‌شود. وی از خانواده سلطنتی بریتانیا و پسر ملکه الیزابت دوم و پادشاه قبلی بریتانیا، جرج ششم محسوب می‌شود. 

همسر چارلز، کامیلا پارکر، به عنوان دومین همسر او شناخته می‌شود. آن‌ها در سال ۲۰۰۵ ازدواج کردند. قبل از اینکه چارلز به کامیلا پیشنهاد ازدواج کند، او به عنوان دوست صمیمی چارلز و همسر سابق او، دیانا، شناخته شده بود. با این حال، پس از مرگ دیانا، چارلز و کامیلا ازدواج کردند و همسر او به عنوان دوشیز دوم کشور شناخته می‌شود.

مطالعه و تحلیل نظرات مردم درباره کامیلا پارکر، همسر چارلز سوم، نشان می‌دهد که بسیاری از مردم او را به دلیل وابستگی‌اش به چارلز در دوران ازدواج او با دیانا و دلیل توطئه‌ها و نقش‌هایی که در آن‌ها دست داشته منفور می‌دانند. 

با این حال، دیدگاه‌های مردم درباره یک شخصیت به دلیل عوامل مختلف ممکن است متفاوت باشد و نباید به عنوان یک حقیقت مطلق در نظر گرفته شود. کامیلا پارکر در فعالیت‌هایی مرتبط با حفظ محیط زیست، ارتقای وضعیت زنان، حقوق حیوانات، خیریه‌ها و کمک به جامعه و ترویج فرهنگ در بریتانیا فعالیت می‌کند.

ویدیو مراسم تاجگذاری چارلز سوم، تمام لحظات مهم این مراسم را در بر دارد؛ می‌توانید این ویدیو را به‌صورت آنلاین تماشا کنید. در صورت بروز مشکل در تماشای آنلاین، ویدیو با دو کیفیت برای دانلود در دسترس شما خواهد بود. ذکر این نکته ضروری است که هدف از ارائه این مطلب صرفا بعد تاریخی آن و آشنایی مخاطبان با این مراسم است.


:Video Detail

Produced By: Sky News

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست